No comments yet

OZNAMY NA VEĽKÚ NOC „2018“, 1. apríla 2018

Celý nasledujúci týždeň budeme sláviť ako oktávu Zmŕtvychvstania Pána. Veľmi vám odporúčam nakoľko je to možné zúčastniť sa v tomto týždni na svätých omšiach.

Vo veľkonočnom období sa namiesto Anjel Pána modlíme Raduj sa nebies Kráľovná.

Dnes hneď po sv. omšiach bude požehnanie veľkonočných jedál.

Ďakujem speváckym zborom, spevákom pašií, kostolníkom, lektorom, kvetinárkam, upratovačkám, miništrantom za obetavú prípravu a dôstojný priebeh Veľkého týždňa.

Od dnes môžete prihlásiť vaše deti na letné tábory. Informácie a prihlášky sú na stránke www.trnavka.sk.

Zajtra na Veľkonočný pondelok budú sväté omše len o 6.45 a 8.00 hod.

Počas charitatívnej zbierky Podeľme sa v našej farnosti sa podarilo vyzbierať 1150,- €, ktoré použije Katolícke hnutie žien Slovenska na dokončenie krízového centra Vincentinum v Košiciach. Srdečné Pán Boh zaplať všetkým darcom a dobrovoľníkom, ktorí sa zúčastnili.

Oznamujeme mamičkám s malými deťmi, že vo štvrtok 5. 4. o 9.30 hod. bude pre nich v kostole svätá omša.

V tomto týždni je prvý piatok v mesiaci, spovedáme počas sv. omší.

Je tiež prvá sobota v mesiaci. Fatimská pobožnosť bude po rannej sv. omši.

V sobotu sa uskutoční Deň mužov. Začne o 18.00 hod. svätou omšou v kostole a bude pokračovať programom v sále pod kostolom. Pozývame všetkých mužov.

Na budúcu „Nedeľu Božieho milosrdenstva“, popoludní o 15.00 hod. vás srdečne pozývame na pobožnosť Božieho milosrdenstva.

Základná škola s materskou školou svätej Uršule, Základná škola sv. Vincenta de Paul a Základná škola Matky Alexie, všetkých srdečne pozývajú na Zápis detí do prvého ročníka základnej školy, ktorý sa uskutoční v piatok 6.apríla a v sobotu 7.apríla 2018. Bližšie informácie sú na plagáte.

Post a comment

You must be logged in to post a comment.