No comments yet

OZNAMY NA TRETIU PÔSTNU NEDEĽU, 4. marca 2018

Liturgia týždňa :

Piatok   9. 3. nebude mládežnícka svätá omša o 19.00 hod.
Sobota 10. 3. sviatok výročia posviacky katedrálneho chrámu svätého Martina z Tours

Ďakujem členom Bdenia za farnosť za ich animáciu štvrtkovej adorácie a za modlitby z piatka na sobotu.

Zajtra začína jarný prímestský tábor pre deti od 8 do 14 rokov, ktorý bude od pondelka do stredy (5. až 7. 3.). Program začína o 8.00 hod. svätou omšou a končí o 16.00 hod. Viac informácii a prihlasovanie je na stránke www.trnavka.sk

Vzadu pri časopisoch je nové číslo Don Bosco dnes. Nájdete v ňom článok o novom slovenskom saleziánskom biskupovi a informácie zo života saleziánskej rodiny. Tiež vám odporúčame nové časti Viery do vrecka.

V stredu 7. marca o 20.00 hod. bude v Katedrále sv. Martina viesť bratislavský arcibiskup Mons. Stanislav Zvolenský modlitbové stretnutie spôsobom lectio divina s názvom Bohatý mladík, ktorý sa skryl (Mt 19, 16-22).

Základná škola s materskou školou svätej Uršule všetkých srdečne pozýva na Deň otvorených dverí našej základnej školy, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 15.marca 2018. Bližšie informácie sú na plagáte.

Tanečné divadlo Atak vás srdečne pozýva na premiéru novej inscenácie o kráľovi Dávidovi. Príbeh hrdinu, vojaka, umelca hriešnika aj svätca je oblečený do netradičnej súčasnej javiskovej podoby a podfarbený žalmami, ktoré špeciálne pre túto divadelnú inscenáciu zhudobnila Dominika Gurbaľová. Predstavenie sa uskutoční v nedeľu 18. marca v Dome kultúry Zrkadlový Háj o 19.00 hod.

Post a comment

You must be logged in to post a comment.