No comments yet

OZNAMY NA TRETIU ADVENTNÚ NEDEĽU, 16. decembra 2018

Veľmi pekne ďakujem všetkým brigádnikom, ktorí sa včera zapojili do upratovania kostola, ale ja sály a ostatných priestorov. Zároveň by som prosil ochotných mužov o pomoc pri stavaní a ozdobovaní stromčekov v sobotu 23.12. o 9.00 hod.

Milí farníci pozývame vás aj tento rok na Charitatívne vianočné trhy, ktoré budú dnes popoludní 16.00 hod. na nádvorí Oratória. Príďte si spoločne s celou rodinou vychutnať príjemnú predvianočnú atmosféru, jedlá a nápoje neopakovateľných chutí. Môžete si tiež kúpiť knihy z vydavateľstva Don Bosco.

Vzadu na stolíku si za dobrovoľný príspevok môžete vziať vianočné číslo našich Farských listov v novom dizajne, s vianočným a prázdninovým programom a s mnohými zaujímavými článkami o živote a činnosti v našej farnosti.

Tí, ktorí sa zúčastnili na oslave 80. výročia prvej sv. omše v našom kostole a neušiel sa im stojanček na medailu Nepoškvrnenej, môžu si ho vyzdvihnúť v sakristii (jeden kus pre rodinu).

Vo štvrtok 20. 12. od 15.30 hod. budeme zapisovať úmysly sv. omší na január a február 2019.

Predvianočné spovedanie v kostole bude od piatka do nedele (21. až 23. 12.), v čase od 16.00 do 20.00 hod. Prosíme vás nenechávajte si spoveď na poslednú chvíľu.

Pripomínam, záujemcom o prípravu na birmovku (deviataci, alebo quartáni), že vyplnené prihlášky treba odovzdať do 22. 12. 2018.

Starých a chorých, ktorí chcú prijať sv. zmierenia a Eucharistiu doma, nahláste čím skôr v sakristii.

Záujemcovia o požehnanie svojich príbytkov sa môžu prihlásiť v sakristii do 23.12.

22 septembra 2019 sa v Bratislave uskutoční tretí Národný pochod za život. Vianocami symbolicky začne 9-mesačná príprava. Pri východe z kostola zdarma ponúkame vianočné pohľadnice s textom „Kráčajme s odvahou za život.“ Je to dar, ktorý môžete teraz prijať a ak budete môcť alebo chcieť, obdarujete ním niekoho iného.

Misionári verbisti a spoločenstvo veriacich pri Kostole sv. Arnolda Janssena na Krupinskej 2 v Bratislave-Petržalke Vás srdečne pozývajú na 16. ročník Misijného jarmoku. Je to jedinečná príležitosť ako podporiť misie a súčasne zažiť príjemnú rodinnú atmosféru. Už tradične sa bude konať na 3. adventnú nedeľu doobeda (cca do 13:00) v areáli Misijného domu A. Janssena v Petržalke. Opäť sa môžete tešiť na veľký výber originálnych vianočných darčekov, antikvariát kníh, sladké dobroty a okrem domácej kuchyne aj indické, vietnamské či valašské špeciality pripravené našimi misionármi. Výťažok z tejto akcie poputuje tento rok do Vietnamu na podporu aktivít v troch farnostiach. Program: Svätá omša o 8:00. Začiatok jarmoku o 9:00. Slávnostná svätá omša o 10:00. Predpokladaný koniec jarmoku o 13:00

Post a comment

You must be logged in to post a comment.