No comments yet

OZNAMY NA ŠTVTRÚ PÔSTNU NEDEĽU, 11. marca 2018

Budúcu nedeľu, 18. marca sa bude z rozhodnutia Konferencie biskupov Slovenska konať celoslovenská zbierka na pomoc prenasledovaným kresťanom a vojnovým utečencom.

Poradenské centrum pre rodiny FAMILY GARDEN Vás pozýva na svedectvo manželov Funtekových na tému: „Sme úplne rozdielni, čo s tým robíme my a čo na to naše deti?“  zajtra 12. 3. o 19.00 hod. v sále pod kostolom farnosti Márie Pomocnice kresťanov na Miletičovej ulici.

Budúcu nedeľu bude Krížová cesta o 14.00 hod. v Marianke. Prosíme záujemcov o spoločnú cestu autobusom, nech sa ešte dnes zapíšu v sakristii, aby som vedel, či treba objednať autobus.

Základná škola s materskou školou svätej Uršule všetkých srdečne pozýva na Deň otvorených dverí našej základnej školy, ktorý sa uskutoční vo štvrtok 15.marca 2018. Bližšie informácie sú na plagáte.

Tanečné divadlo Atak vás srdečne pozýva na premiéru novej inscenácie o kráľovi Dávidovi. Príbeh hrdinu, vojaka, umelca hriešnika aj svätca je oblečený do netradičnej súčasnej javiskovej podoby a podfarbený žalmami, ktoré špeciálne pre túto divadelnú inscenáciu zhudobnila Dominika Gurbaľová. Predstavenie sa uskutoční v nedeľu 18. marca v Dome kultúry Zrkadlový Háj o 19.00 hod.

Bratislavská arcidiecézna charita organizuje potravinovú zbierku v predajni METRO v dňoch 15. a 16. marca. Viac informácii na plagáte

Rímskokatolícka cyrilometodská bohoslovecká fakulta Univerzity Komenského v Bratislave ponúka v akademickom roku 2018/2019 magisterské štúdium katolíckej teológie dennou formou pre kandidátov kňazstva aj pre laikov. Prihlášky sa podávajú do 30.4.2018. Podrobnejšie informácie sú uverejnené na webovej stránke fakulty: www.frcth.uniba.sk.

Post a comment

You must be logged in to post a comment.