No comments yet

OZNAMY NA DRUHÚ NEDEĽU PO NARODENÍ PÁNA, 7. januára 2018

Dnešným sviatkom Krstu Krista Pána končí Vianočné obdobie a začína „Cezročné obdobie pred Pôstnym obdobím“.

Ďakujem členom Bdenia za farnosť za ich animáciu štvrtkovej adorácie a za modlitby z piatka na sobotu.

Liturgická spomienka na blahoslaveného Titusa Zemana bude zajtra 8. januára. Aj v našom kostole budeme sláviť túto spomienku, preto bude svätá omša aj večer o 18.00 hod.

V pondelok 8. januára 2018 bude o 17.30 hod. v Kostole Sedembolestnej Panny Márie vo Vajnoroch sláviť bratislavský arcibiskup Mons. Stanislav Zvolenský sv. omšu pri príležitosti spomienky bl. Titusa Zemana.

Oznamujeme mamičkám s malými deťmi, že vo štvrtok 11. 1. o 9.30 hod. bude pre nich v kostole svätá omša.

V sobotu 13. 1. o 9.00 hod. bude v zasadačke pod kostolom duchovná obnova pre farnosť. Pozývame všetkých dospelých, mladších i starších.

Hody na Trnávke sa blížia a k nim neodmysliteľne patrí divadlo. V tomto roku sa môžete tešiť na divadlo pod názvom Bartolomej. Bude to príbeh prvého chlapca, s ktorým sa don Bosco stretol v Turíne. Lístky v hodnote 1 euro, si môžete zakúpiť po vybranych sv. omšiach v kancelárii alebo pred kostolom. Viac informácií na plagáte na výveske.

Poradenské centrum pre rodiny FAMILY GARDEN Vás pozýva na svedectvo manželov Vojtášových na tému: „Čo nám priniesla do manželstva rozdielnosť medzi mužom a ženou?“  dňa 8.1.2018 o 19:00 hod. v sále pod kostolom farnosti Márie Pomocnice kresťanov na Miletičovej ulici.

Post a comment

You must be logged in to post a comment.